טיולים מאורגנים

טיול מודרך ליוון. הטיול ליוון שכולם מדברים עליו. כל אחד יכול לטייל ביוון… לנוסע העצמאי נוכל לייעץ (בתשלום) >> לפרטים נכין תוכנית טיול רחבה, נבחר (ביחד) מסלול, עם אתרי הטיול הכי פופולריים, נזמין את המלונות/בתי הארחה הכי מתאימים ביוון, המסעדות הכי יווניות, האטרקציות וכל מה שיעשה לכם את החוויה היוונית הפרטית שלכם. לנוסעים המעדיפים לטייל בצוותא בקבוצה, יכולה להיות, החל ממשתתף 1 בטיול(אתה…), זוג, משפחה, קבוצת חברים … אתם מחליטים, אתם בוחרים עם מי תצאו לטיול, מתי ולכמה זמן. אז זה הזמן להתחיל ולתכנן את הטיול הבא שלכם ליוון. אני כאן – ראובן 054-4998018 או לפרטים נוספים >>צור קשר  או בדוא"ל: info@adventure-greece.co.il

פעם בשנה אנו  חורגים ממנהגנו ומציעים פעם בשנה את "הטיול הפרטי ליוון" גם לאחרים. אנו מכנים אותו הטיול הגדול המודרך ליוון .   

מה יש לנו שם, 7 ימים 6 לילות ביוון, מסע קסום, צבעוני ומרהיב ליוון, אל ארץ עתירת נופים, היסטוריה, מיתולוגיה יוונית ומסורת רבת שנים של תרבות. יוון מצפה לכם בחיוך, כוסית אוזו ומטעמי מטבח בלתי נשכחים – סובלאקי, צאזיקי, גאלקטובוריקו ועוד.. בטיול המאורגן שלנו ליוון כל אחד ימצא לבטח את המראות והאווירה המתאימים לו ואנחנו מצדנו נעשה הכל שזה יקרה.

האתרים המרכזיים: אתונה – תרמופיליי – מטאורה – זגוריה – יאנינה – סלוניקי – פיליון וביניהם גם כל אותם מקומות שבאמת עושים את הטיול

אם בחרתם לטייל בצוותא ואתם מעדיפים להצטרף לקבוצה קיימת ומעונינים שגוף מיומן ומקצועי יארגן לכם את הטיול וידאג לכל הפרטים הקטנים כולל הכל, אז אתם יכולים לבנות עלינו. מדריך מקומי דובר אנגלית ומלווה ישראלי יתלוו אליכם מרגע הנחיתה ולאורך הטיול כולו עד להמראה חזרה הביתה. כן, אנחנו נטפל בכל הקשור ללינות לאורך המסלול, נאתר עבורכם את בתי המלון המתאימים ביותר, בתי מלון קטנים/בתי הארחה הממוקמים בדיוק איפה שצריך. נדאג לרכב אשר יחכה לכם בשדה התעופה ויוביל אתכם במסלול הכולל את המקומות הכי יפים וישאיר לכם חוויות בלתי נשכחות, ולא נשכח את החשיפה למטבח יווני טעים מענין ומגוון. לפרטים נוספים צור קשר.
זה קורה רק פעם בשנה,  כי הטיולים המודרכים שלנו נערכים בדרך כלל לקבוצות סגורות חברים משפחה וכ"ו, דבר המאפשר לקבוצה גם ל"השפיע" על מסלול הטיול ומאפשר התאמת הטיול לרצון המשתתפים – אולם, ובגלל הביקוש לטיול מודרך/מאורגן של פונים רבים – בחרנו לארגן טיול מאורגן לכל אותם מטיילים בודדים או זוגות המעוניינים להצטרך לקבוצה כללית. כל שנה לקראת האביב אנו פותחים בהרשמה מוקדמת לטיול מאורגן קלאסי ביבשת במסלול מוגדר מראש.

יום 1 – תל אביב – אתונה – מטאורה
טיסה ישירה תל אביב – אתונה, איסוף מהשדה ונסיעה צפונה על הכביש המהיר. תחנתנו הראשונה תהיה במצרי תרמופיליי המעיינות התרמיים והאנדרטה לגבור היווני ליאונידס. את הפסקת הצהריים נקיים בעיירת הנופש הקרובה קמנה וורלה. ומשם נמשיך לאחד המקומות המרהיבים והמיוחדים של יוון – המנזרים התלויים במטאורה.

meteora2

יום 2 – מטאורה – זאגוריה – יאנינה

ממטאורה נצא צפונה לכיוון כפרי הזאגוריה נבקר בכפר הרועים מצובו, בעיר יאנינה השוכנת על שפת האגם, נבקר בבית הכנסת היהודי הבנוי בסגנון רומניוטי ונתור את הטיילת היפה. משם נעלה במעלה ההר אל הכפרים עטויי הציפחה של זאגוריה .

zagoria gesher 2 zagoria Monodendri%2099_f

יום 3 – זאגוריה

היום נתור את האזור, נצפה על קניון וויקוס המרהיב, נחצה גשרים עתיקים, נהלך לחופי הנהרות הגדולים, הווידומאטיס והאוס ונטעם ממטעמי המטבח היווני.

zagoria tatspit vikos zagoria papigo2

יום 4 – יאנינה – ווריה – סלוניקי

עלה על הכביש המהיר לסלוניקי , נעבור במפלי אדסה הגבוהים– נמשיך לווריה העיר השנייה בגודלה בערי מקדוניה – שם נבקר ברובע היהודי ובית הכנסת שפעל במקום , את היום נסיים בעיר הבירה של החבל. סלוניקי. סלוניקי, העיר המשלבת מראה מערב אירופי באווירה יוונית וחיי לילה תוססים. הגעה למלון – לאחר התמקמות נצא לטייל בטיילת המפורסמת של העיר עם המגדל הלבן – סימלה של העיר, פסל אלכסנדר מוקדון, האוניברסיטה שער גלאריוס והרוטונדה נבקר באתריה היהודיים של העיר ובאנדרטה לזכר קורבנות השואה ונשמע על העבר המפואר של קהילת יהודי סלוניקי שהגיעה לעיר בעקבות גירוש ספרד. נסייר ברובע לדאדיקה העתיק והסוחף בחיי הלילה, ארוחת ערב בטברנה והרבה הנאה.

salonik amigdal meayam

יום 5 – סלוניקי – קניון טמפי – אולימפוס – וולוס – חצי האי פיליון

פרד מסלוניקי נחלוף למרגלות הר האולימפוס, מקום מושבם של אלי המיתולוגיה היוונית ובעמק טמפי המרהיב ונמשיך בנסיעה דרומה לעיר הנמל וולוס אשר בחצי האי פיליון אחד היפים באזורי יוון שם על פי המיתולוגיה, התגוררו הקנטאורים – יצורים שחציים אדם וחציים סוס. במורדות ההררים נחבאים כפרים קטנים בתוך יער עצי אלון, דולב וערמון. ביניהם פלגי מים ומטעי דובדבנים, תפוחים וערמונים. ממעלה הדרך צופים אל החופים הנפלאים שלמטה.

_REM0945 pilio chorefto

יום 6 – חצי האי פיליון – וולוס

את היום הזה נקדיש לכפרי פיליון וחופיו. חצי האי פיליון יוון לשון הררית מרהיבה עם מפרצים תכולים ונוף וקסום, כפרי דייגים מטעי תפוחים ואופק כחול ואינסופי. נצפה אל מפרץ פגסטיקוס ממרומי הכפר הציורי מקריניצה, משם הכביש מפורטריה מוביל אל אתר הסקי והכפר חאניה (1,200 מטרים). נצא אל החופים היפיפיים נבקר בשרשרת כפרים ציוריים וביניהם איוס יואניס, הכפר טצ"אגאראדה עם עץ הדולב בן אלף וחמש מאות השנים, והכפר דאמוחארי שם צולם חלקו של הסרט "ממה מיה" במבואות הכפר מילייס ניצבת ביער תחנת רכבת ציורית, שבה מסתיים קו הרכבת הצרה מוולוס. הכל ככל שיותיר לנו הזמן. ארוחת ערב נקנח בציפורדיקו אותנטי על המזח בוולוס.

pilio namal adayagim pilio chamorim bemakrinitsv

יום 7 – וולוס – אתונה

בשעות הצהריים המאוחרות נגיע לאתונה, נקיים סיור פנורמי מודרך, נצפה בבניין הפרלמנט – משמר הכבוד באנדרטת החייל האלמוני – בכיכר סינטגמה, אצטדיון השיש האולימפי העתיק נציץ באקרופוליס אחד האתרים הארכיאולוגים המפורסמים בעולם נשקיף למקדש זאוס ונחלוף על פני רובעי העיר העתיקים והחדשים. נוכל ארוחת ערב משותפת ומשם העברה לשדה וטיסה הביתה.

הטיול כולל:

טיסות: טיסות סדירות לאתונה (המחיר אינו כולל טיסות)

לינה: בבתי מלון בדרגת תיירות טובה

כלכלה: ארוחת בוקר בבתי המלון ו 7 ארוחות ערב במסעדות יווניות מסורתיות/טברנות.

תחבורה: אוטובוס חדשני עם מיזוג אוויר צמוד לאורך כל הטיול

הדרכה :מדריך מקומי ומלווה ישראלי צמוד שיוצא וחוזר עם הקבוצה.

מחיר למשתתף: 720€ ליחיד בחדר זוגי (בקבוצה של 20 משתתפים) יחיד בחדר תוספת של 150 €

המחיר לא כולל טיסות.

דרכונים – נא לוודא שהדרכונים בתוקף לפחות 6 חדשים

ט.ל.ח יתכנו שינויים בסדר המסלול

תנאי לביצוע הטיול המאורגן הגדול ליוון – מינימום 20 משתתפים.

לפרטים והרשמה – ללא התחייבות – צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

 

כתיבת תגובה