ביטוח נסיעות לחו"ל

צרו קשר

בשעה טובה, סגרתם טיול לחו"ל. הדרכונים מוכנים, רשימת האריזה כבר תלויה על המקרר, תוכנית הטיול כבר כתובה. ברגע זה אתם שואלים אם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל.

יש 3 סיבות שיגרמו לכם להבין שזהו הצעד הנכון וההכרחי:

הסיבה הראשונה והעיקרית שהיא גם גולת הכותרת של ביטוחי נסיעות למיניהם היא הכיסוי הניתן על טיפולים רפואיים בחו"ל.
 פציעה או אשפוז בעת שהות בחו"ל מחייבים ביטוח נסיעות. פוליסה שתכסה את ההוצאות על טיפולים, רכישת תרופות, פינוי למרכז רפואי והטסה מיוחדת לארץ. הנושא הכרחי יותר כאשר מדובר בנוסעים בעלי רקע רפואי כלשהו או נשים הרות וכמובן כשנוסעים לחופשת סקי או עושים ספורט אתגרי. בפעילויות כאלו תמיד ישנו סיכוי להיפצע. ביטוח נסיעות לחו"ל, בעיקר שהוא מותאם למצב רפואי ספציפי, מאפשר להיות שקטים בנוגע למצבים אלה.
סיבה שניה אשר הפכה רלוונטית יותר עם כניסת הקורונה לחיינו ולאחר מכן עם פרוץ המלחמה – עם כל הכבוד לרצון שלנו להמשיך ולטייל בהתאם לתכניות, לפעמים חייבים לסיים את הטיול מוקדם מהצפוי או לחילופין לבטלו לחלוטין, בין אם זה מסיבה רפואית, אישית או ביטחונית. ביטוחי נסיעות רבים לחו"ל מכסים חזרה מוקדמת לארץ או ביטול הנסיעה.
בנוסף, בשנים האחרונות סבלה יוון בתקופות הקיץ משריפות ענק ומשיטפונות אשר חייבו פינוי תיירים מהאזור. חברות הביטוח בארץ שלחו מטוסי חילוץ עבור המבוטחים שלהם והחזירו אותם לארץ במהירות ובבטחה.
סיבה שלישית ונפוצה לא פחות היא "אובדן" או גניבה של מזוודה או של פרטים אישיים בחו"ל. הדבר מתחדד עוד יותר כאשר מגיעים ליעד ומגלים שהמזוודה איננה. ביטוח נסיעות לחו"ל המכיל כיסוי כבודה הוא הפתרון לכך. הפריטים החשובים ביותר שאובדים לרבים בחו"ל הם הדרכון, כרטיסי האשראי או המזומנים אשר הכרחיים לצורך המשך הטיול והחזרה ארצה. ביטוח נסיעות לחו"ל יאפשר הנפקת דרכון חלופי על ידי חברת הביטוח, וכן מזומנים שיהיו הרבה יותר ממרווח נשימה עבורכם.

פרטים הקשורים לביטוח ששווה לשים עליהם את הדעת – לפני היציאה לחו”ל חשוב לרכוש בטוח נסיעות. בטוח הנסיעות כולל בגדול בטוח מטען ובטוח בריאות. האחריות לעשיית הביטוח היא אישית ואף פעם לא כלולה בעלות הטיול או בחבילת הנופש שרכשתם והאחריות היא כולה שלכם.
חשוב וכדאי לרכוש את הביטוח מיד ברגע שסגרתם את הטיול ו/או בידכם כרטיסי הטיסה. ביצוע ביטוח הנסיעות מוקדם ככל האפשר לא משפיע על המחיר אולם נותן בידכם יתרון גדול במידה ולא תוכלו לטוס בגלל בעיות בריאות, ואז ניתן לקבל החזר על מחיר כרטיס הטיסה. מחירי הבטוח משתנים בהתאם למצבו הרפואי של המבוטח וכאשר מבצעים הרחבות ייחודיות שניתן להוסיף לביטוח כמו, ספורט אקסטרים וכ”ו . ניתן ורצוי להרחיב את הביטוח כאשר אתם לוקחים אתכם לטיול  ציוד יקר שאינו נכלל בביטוח הסטנדרטי.

במסגרת פעילותנו אנו ממליצים על ביטוח באמצעות פספורטכארד. הביטוח מעניק לכם כיסוי רפואי מלא, שירות 24/07 בשפה העברית והכי חשוב תשלום באמצעות כרטיס אשראי ייעוד, ללא השתתפות עצמית.
את הביטוח עצמו אנו מעדיפים לרכוש מעינבל לוי מומחית בביטוח, אותה אנו מכירים באופן אישי, ומעבר למקצועיותה, היא גם מעניקה ליווי ושירות אישי איכותי.
לרכישת הביטוח לחצו כאן

נסיעה טובה וטיול מהנה.

טיולים מומלצים