טיולי אופניים ביוון

רוצים לצאת לטיול אופניים?

Booking.com

טיול אופניים הוא דרך נהדרת לחוות את יוון בצורה בלתי אמצעית. בין אם הטיול הוא בעיר או בטבע, ניתן להתמקד בנופים המדהימים שסביב ולהתחבר לאזור ולגלות את סודות המקום בדרך ישירה שלא ניתן לקבל בנסיעה במכונית, אוטובוס או רכבת. 
אופניים הם דרך נהדרת לטייל בכל מקום ביוון. מדיווש על פני מים כחולים לאורך החופים, בכפרים ציוריים, בערים הגדולות ועד לאתרים ההיסטוריים, הארכיאולוגיים והמיתולוגיים החשובים בעולם.

 טיולי אופניים באתונה
מעבר לאתרים העירוניים המוכרים והידועים, יש באתונה רבתי שפע של מסלולי אופניים ציוריים אשר מאפשרים רכיבה בריביירה האתונאית ואפילו לאזורים מרוחקים כמו אגם ווליגמאני ותעלת קורינטוס.
טיולי אופניים בחצי האי פלופונס
חצי האי פלופונס הוא גן עדן לרוכבי אופניים.

מפרץ נבארינו Navarino מתגאה בחוף וידוקיליה המפורסם בצורת אומגה אשר היופי הבלתי משתנה והמערכת האקולוגית העשירה שלו מושכים את חובבי הטבע מרחבי העולם. בטיול האופניים תהנו ממסע נינוח דרך המערכת האקולוגית והאוצרות הפחות מוכרים שלה.

אתר מסינה העתיקה Messene  שוכן  במרחק של כ-30 ק"מ מקלמטה במיקום ציורי על צלע גבעה, שרידי העיר העתיקה העצומה הזו הם אחד מהאתרים הארכיאולוגיים השמורים ביותר של יוון ואחד מהאתרים היפים ביותר.

הגבעות שסביב קלמטה הן מטע זיתים עצום עם כמות עצים שעולה במספרה על תושבי העיר. מטע הזיתים כל כך קרוב ועם זאת כל כך רחוק מהעיר ומוקף במסלולי רכיבה ללא תנועה וטבע יפהפה.

 

טיולים מומלצים