טיול בהתאמה אישית

רוצים להצטרף לטיול? צרו קשר:

בוקינג

כשאומרים לנו "טיול מאורגן" מיד קופץ לנו לראש כל העניין הזה של אוטובוס עם קבוצת אנשים שלא מכירים אחד את השני, את המדריך ה"חברמן" שמספר בדיחות לא מצחיקות, את הזוג שרב כל הזמן, את ההוא שלא מפסיק לשאול שאלות והכי גרוע, את הלו"ז הקשיח שקובע היכן תאכלו, היכן תטיילו וכמה זמן יש לכם להסתובב (ותמיד דווקא במקום שהכי אהבתם יש הפסקה קצרה).

מה האלטרנטיבות?

אם אתם כאלו שאוהבים לשבת ולתכנן את המסלול, לחקור בגוגל ולמצוא אטרקציות, להזמין מלונות ולנהוג את כל הדרך, ואז בטיול עצמו להתווכח עם האשה/הילדים/החברים, להתעצבן מהפקקים, לחפש תחנת דלק או חניה ולקטר שאתם לא מצליחים  ליהנות, אז אנחנו מציעים לכם לעבור לדף "תכנון מסלול לנוסע העצמאי" .

מה זה טיול פרטי מאורגן?

אם אתם רוצים לטייל עם אנשים שאתם בוחרים ( משפחה, חברים, מכרים וכו') בראש שקט ובמחיר שבדרך כלל לא יעלה יותר ממחיר הטיול המאורגן הסטנדרטי (ולפעמים אף פחות). עם המדריך מקומי שמכיר את האזור היטב ויוביל אתכם למסעדות הכי טובות ,לחופים הכי יפים ולחוויות בלתי נשכחות, אז הגעתם למקום הנכון.

אנו מארגנים לכם את הטיול הפרטי שלכם והופכים אותו לחוויה היוונית הפרטית שלכם.

אצלנו  אתם קובעים באלו תאריכים אתם רוצים לצאת לטיול, עם מי אתם רוצים לטייל, לאן ולכמה זמן. אתם קובעים איפה ומתי אתם רוצים לעצור להפסקת קפה, לארוחת צהריים או סתם לחלץ עצמות ולהסתכל על הנוף.

טיולים מומלצים