טיול לנוסע עצמאי

רוצים עוד פרטים ?

Booking.com

אם בטיולים שלכם אתם לוקחים את הזמן ורוצים להתנהל בקצב שלכם ואין לכם בעיה לנהוג שעתיים בשביל להגיע לחוף מבודד ושקט. אם אתם כאלו שאוהבים לשבת לחקור בגוגל ולמצוא אטרקציות, להזמין מלונות, לנווט ולנהוג, אז הגעתם למקום הנכון.

לטייל בדרך שלכם?

אנחנו ב Adventure Greece חולקים אתכם את הניסיון והידע שצברנו במשך למעלה מ 20 שנות פעילות ביוון וממליצים לכם על טיולים מרתקים באזורים הכי יפים ביוון. באתר יש מאות דפי תוכן הכוללים מסלולים, המלצות, טיולי יום, מלונות ומסעדות, השכרת רכב, חופים, אתרי תיירות, אטרקציות ועוד טיפים. אתם רק צריכים לחפש את מה שמתאים לכם.

רוצים לשדרג את חווית הטיול?

במידה ותרצו לשדרג את הטיול ולהפוך אותו למוצלח יותר? תוכלו לעשות זאת  ע"י רכישת ערכת טיול  המתאימה לכם, מתוך המגוון המוצע, לבחירתכם, בהתאם לאזור ולמשך זמן הטיול. הערכה מכילה את  הדרוש לטיול מוצלח יותר. (מסלול מפורט ברמה יומית, מפות,  המלצות למקומות לינה, למסעדות ועוד וטיפים נוספים). 

יעוץ אישי

אפשרות נוספת, נהדרת, המאפשרת לכם לבנות טיול המותאם להעדפות שלכם, היא אופציית הייעוץ המקצועי הפרטני הפרטי שלכם.   רוצים טיול עצמאי שיהיה מותאם לרצונכם, נשמח לסייע לכם ביעוץ אישי.

השרות כולל שיחות היכרות והבנת הצורך עם צוות האתר, לאחר מכן כתיבת תוכנית ומסלול מלא המותאם אישית להעדפות שלכם.  שירות הייעוץ כולל בניית מסלולי נסיעה לכל יום טיול, המלצות על מלונות ומסעדות וטיפים נוספים, ותמיכה שלנו  גם בזמן השהייה ביוון.

KIT מושלם לטיול עצמאי משלכם.

אנחנו מציעים חבילת טיול הכוללת:

  • בחירת טיול מתוך המבחר המוצע.
  • תכנית טיול לבחירה, מסלול, רכב, טיסות ומלונות. 

        החבילה בשיתוף עם חברת נסיעות מקומית. 

לכם נשאר להכין דרכונים, לארוז מזוודה ולהגיע לטייל בדרך שלכם.

 

אולי יעניין אותך