טיול במרכז יוון

רוצים להצטרף לטיול?

בוקינג

מסלול טיול במרכז יבשת יוון
מרכז יוון – סטריאה אלדה – הוא חבל ארץ מרתק, הררי בעיקרו, יש בו אגמים, נהרות, מנזרים וכפרים קטנים בהם תוכלו למצוא את המקומיים חיים חיים פשוטים, אותנטיים ומעוררי קנאה. וגם לא נפקד האוכל היווני המשובח אותו תפגשו במהלך הטיול כאשר גולת הכותרת, נמצאת במאפה המפורסם גלקטובוריקו הבלתי נשכח. הטיול המומלץ הוא לשבעה ימים אשר בהם תצברו חוויות מרהיבות מחבל הארץ הזה.
היום הראשון – לאחר הנחיתה באתונה נצא ברכנו צפון מערב לאתונה- נחלוף בעיירה היפיפייה ארחובה ונמשיך לפגישה בלתי אמצעית עם האורקל של דלפי. נגלוש למפרץ ונעצור לתצפיות מרהיבות. נמשיך בנסיעה מערבה עד לעיירה הציורית והצבעונית גלקסידי – או נפפקטוס תלוי בלו”ז – נתמקם במלון ונצא במשותף לטברנה מקומית להיכרות ראשונה עם המטבח היווני.
היום השני – נעלה בהר צפונה , נפגוש בנהר אבינוס – Evinos ונסיים את היום על חוף אגם טריחונידה – Trichonida נלון בכפר תרמו – Thermo הצופה על האגם.
היום השלישי – ניסע בעקבות זרית הנהר אבינוס עד לאגם בשם זה נעלה לתצפיות נהדרות ברכסי ההר ונסיים את היום בכפר קריקלו – Krikelo.
היום הרביעי – ניסע לכיוון מנזר פרוסוס המפורסם – נעצור לתצפית מרהיבה לקראת ההגעה לביקור במנזר. משם נמהר לכפר מגלו חוריו – Megalo Horio לטעות את המעדן המפורסם “גלקטובוריקו”. את הלילה הזה נעבור בכפר יחד עם המקומיים.
היום החמישי – היום נצא בדרכנו מזרחה – נחלוף ליד העיר הגדולה “לאמיה – Lamia ניע לחוף “גליפה” Glyfa נעלה על מעבורת לעיירה איוקמפוס – Agiokampos באי אוויה. נמשיך בנסיעה עד לכפר רובייס Rovies שעל החוף.
היום השישי – נסייר באזור היפה, נגלה מפלי מים נסתרים. כנסיה מפורסמת ומקודשת ליוונית, מעיינות חמים ומראות טבע. נשאר ללינה באותו הכפר.
היום השביעי – לאחר ארוחת הבקר נצא לדרכנו לאתונה. נעבור בעיר המרכזית של האי חלקידה, נכנס לביקור – תלוי בשעת הטיסה – נחצה את הגשר ונסיים את היום עמוסי חוויות בשדה התעופה.

טיולים מומלצים