מלונות ביוון – המלצות המטיילים

רוצים להצטרף לטיול?

בוקינג

מלונות מומלצים ביבשת יוון – בדף זה נביא בפניכם המלצות של המטיילים הרבים אשר טיילו ביוון ועברו לארכה ולרחבה ולנו בבתי מלון – מכל הרמות והסוגים – בבתי הארחה ובווילות.  את המידע אנו מביאים ע”פ האזורים ובהתאמה למסלולי הטיול. לרובם נצרף קישור ישיר לאתר המלון או לבוקינג, לכל האחרים שאולי תעדיפו ואשר אינם מקושרים לבוקינג ו/או אין להם מערכת הזמנות אינטרנטית, נעזור לכם בהזמנה אם תשלחו אלינו את הפרטים ב – יצירת קשר ללא ספק , נושא הלינה בטיול הוא מרכיב מרכזי וחשוב בהצלחת הטיול.  להלן רשימת מלונות ביוון שהומלצו ע”י מטיילים אשר טיילו ביוון באותם מקומות – הרשימה ע”פ אזורי הטיול ביוון הפופולריים ביוון. אנו נעדכן, נוסיף או נגרע מלונות, בתי הארחה בהתאמה, ע”פ חוות הדעת של המטיילים. לחלק ניכר מבתי מלון אלו ניתן לבצע הזמנה ישירות במלון או באמצעות בוקינג.קום booking.com . לחלקם באמצעות קשר ישיר עם המלון בדוא”ל או באינטרנט. בכל מקרה אם נתקלתם בקושי כלשהו נשמח לעזור – >> “צרו קשר”

מלון בווריה – Veria

מלון  בוטיק קוקינו ספיטי  – Kokino spiti בלב הרובע היהודי העתיק בעיר התוססת ווריה >>קרא עוד על ווריה, שוכן על הגדה של נהר טריפוטאמוס בסמוך לבית הכנסת העתיק. זהו מבנה לשימור אשר עבר שיפוץ מרהיב. במלון מגישים ארוחת בקר בלתי נשכחת והוא נמצא במרחק הליכה קצר ממרכז העיר. קישור למלון: >> לחץ כאן.  הזמנה באתר המלון או עצמאית באמצעות בוקינג:  >> לחץ כאן  

מלון וילה אליה – Vila Elia  במרכז העיר ווריה, מיקום מצויין לא רחוק מהכיכר המרכזית “אליה”. רחוב ראשי  השוקק חיים, בבתי קפה, קונדיטוריות, ברים ומסעדות.

מלונות בזגוריה – Zagori

מלון בוטיק  ניקוס ויוליה בכפר הקטן פפיגו  אשר בזגוריה. קומפלקס נהדר הכולל חדרים ברמות שונות הבנויים סביב חצר מרכזית. במלון הכפרי מסעדה נהדרת ואוכל טעים. חוויה לאורך זמן. >> קרא עוד

מלון סליני – Selini  בבכפר ויצה.  בית הארחה עממי חדרים פשוטים ונקיים, ארוחת בקר נחמדה ושקט . לא לפספס את האלברופיטה של מריה.

מלונות בפיליון – Pelion 

 

חבילות דומות