פעילות אתגרית

צרו קשר

יוון כבר מזמן איננה רק מדינת חופים ואיים. מעבר לחופים הנהדרים יש בה שפע של הרים, קניונים ונהרות ובשנים האחרונות הפכה יעד אידיאלי לכל מי שרוצה לחוות אטרקציות. ישנן דרכים רבות לחוות את כל הנופים השונים שלה וניתן למצוא ביוון עשרות סוגים של אטרקציות הפזורות בכל רחבי המדינה וביניהן ראפטינג, טרקים, טיפוס הרים, סנפלינג , באנג'י, שייט בקיאק בים הפתוח או באגמים ועוד.

ראפטינג
הרפטינג ביוון נעשה פופולרי, הודות לנופים הפראיים והנהרות במדינה. האזורים הפופולריים ביותר לרפטינג ביוון נמצאים בצפון יוון ובפלופונסוס.
אם אתם אוהבים אקסטרים, נופים וחוויות, לא משנה אם כבר עשיתם ראפטינג או אם זו הפעם הראשונה שלכם בסירה, אתם מוזמנים לחוות את הראפטינג ביוון.
ניתן לבחור המסלולים ודרגות דרגת קושי שונות המתאימות הן למתחילים והן למתקדמים.
הפעילות מבוצעת ע"י חברות ותיקות המעסיקות מדריכים מוסמכים אשר חלקם גדלו על הנהר מילדותם ומכירים כל עיקול וכל סלע בנהרות ומלווה בציוד בטיחות מתאים.
קניונינג
 מדובר בפעילות חדשה יחסית אשר החלה לפני כשנתיים ומיועדת לבעלי כושר גופני.
בואו לגלות יופי טבעי ובתולי במסע מהנה במורד מפלים, זינוקים מצוקים, מגלשות טבעיות ובריכות סודיות עם המים הצלולים בעולם.
מסלול שיעצור את נשימתכם ויאפשר לכם לבקר במקומות שמעטים ביקרו וראו. 
צוות המדריכים המנוסים ייקחו אתכם לההרפתקה פשוט בלתי נשכחת, מהנה במיוחד ובטוחה לחלוטין.
קייאקים
בואו ליהנות מתחושת חופש ייחודית.
עם קו חוף ארוך ויפה ואינספור איים, יוון היא המקום האידיאלי לשיט קיאקים בים. נשנרקל במים צלולים ,נגלה חופים בתוליים ומפרצים נסתרים, נצפה בחיי הבר ועם קצת מזל נראה גם צבי ים השוחים לידנו.
בתוך הקיאק, סנטימטרים ספורים בלבד מעל המים, אנו נמצאים במקום האידיאלי ליהנות מהטבע, להתרחק לגמרי מחיי היום יום ולהירגע לגמרי. 
SUP
כמדינת ים, אשר עשרות מליוני תיירים מגיעים אליה ליהנות ממי הטורקיז הרגועים שלה , להירגע על החול הלבן העדין, ולהתפעל מנופי הדיונות ומהגאות והשפל.יוון מזמינה את המבקרים בה ליהנות מחווית הSUP.
מדובר בפעילות מים מהנה המתאימה כמעט לכל הגילאים ולטיולים עם המשפחה והחברים. הפרספקטיבה מהגלשן היא ייחודית, ונותנת תפיסה שונה של המים בהם אנו שטים.
נוכל לחקור את החוף או אם לחתור לעבר המפרצונים הסמוכים עם המים הצלולים, לשנרקל , לגלות את העושר של העולם התת-ימי ולחזור בסוף היום עמוסי .חוויות
טרקים
יוון מתקשרת בעיקר עם אתונה וסלוניקי, האיים וחופשות "בטן גב " , חופים כחולים, מוסיקה ואוכל נהדר. לכן בטח תופתעו לדעת שיוון היא גם מדינה שידועה בשפע הטרקים ומסלולי ההליכה שלה.
באמצעות הטרקים ניתן לחקור את יוון האמיתית "דרך הרגליים" ולחוות את היופי של האזורים הכפריים והרי יוון. האפשרויות לטרקים ביוון הן רבות ומגוונות. הטרק יכול להתבצע כטיול יום קצר, כטיול עם לינת לילה, כמסע של מספר ימים, עם מדריך מקצועי או בלעדיו.

 

טיולים מומלצים