מי אנחנו

אתר – מטיילים ביוון – Adventure Greece הישראלי נולד בשל האהבה ליוון, לטבע, לתרבות ולתושבים מסבירי הפנים של יוון. מאחורינו למעלה כ – 15 שנים של ניסיון, ביקורים ומסעות אינספור, אשר יצרו בסיס, קשרים וחשיפה לנפלאות הארץ הזו ולמקומות שהתייר “הרגיל” לא בהכרח מגיע אליהם. הצוות כולל את האנשים עם הידע, הניסיון ובעקר האהבה ליוון, המאפשר לחלוק זאת עמכם המטיילים ובכך לאפשר לכם לגלות את נפלאות יוון באופן הנכון והאמיתי. אנו חותרים באופן מתמיד לגלות, לחשוף ולחלוק עמכם את מסתרי יוון ונפלאותיה. הצוות שלנו בישראל וביוון יוצא לעיתים מזומנות לתור את הארץ ומביא מידע מעודכן למענכם ושמושכם. אנו מאמינים ששימוש נכון במידע ובצוות העומד לרשותכם יכול לייצר עבורכם את הטיול האולטימטיבי שלכם ליוון. אם אתם מתכננים טיול ביוון, תוכלו למצוא כמעט הכל כאן באתר. לפני שאתם יוצאים לטיול שלכם ביוון חפשו כאן את המידע הרלוונטי לכם וכך תכינו את עצמכם לחוויה בלתי נשכחת.


האנשים העיקריים מאחורי האתר בארץ
הלה עמנואל גור –
Hila Emanuel Gur
בעלים, מנהלת תפעול ואחראית על פרויקטים וטיולים ייחודיים בתחומים מגוונים כמו: טיולי מוסיקה, סדנאות מחול, טיולי צילום, גסטרונומיה ובישול ועוד. מומחית בהפקת אירועים במגוון נושאים, צלמת ויוצרת מוצרי אמנות המבוססים על צילומיה המקוריים.

ראובן עמנואל – Reuven Emanuel
מתפעל האתר, יליד יוון, צלם ומטייל וותיק אשר ביקר ביוון עשרות פעמים ויוון הפכה לחלק מרכזי בחייו. יוזם מקים ומנהל האתר. כותב באתר וחולק את חוויות הטיולים ביוון עם הגולשים והמטיילים.


האנשים העיקריים מאחורי האתר ביוון
תאנאסיס פנדס
Thanasis Pantes
תאנאסיס אחראי להרפתקה בצד היווני, נפגשנו אתו לפני כ – 15 שנים ומאז לא נפרדו דרכנו. האיש המופלא הזה לקח אותנו, ואת חברינו וברבות השנים מאות מטיילים נוספים להכיר את המחוזות הנפלאים והבלתי נשכחים של יוון, את מראות הטבע המדהימים והקשר הבלתי אמצעי עם המקומיים, התרבות, המיתולוגיה ומה לא… תאנאסיס גמע מאות קילומטרים של מסעות הליכה וטרקים פוסע בשבילים עלומים ומוביל אחריו מטיילים נרגשים אל חוויה בלתי נשכחת. בעלים ומנהל  של חברת
walking holydays היוונית  הפועלת כחברת תיירות לכל דבר ועניין.>> לאתר החברה:  http://www.walkingholidays.gr/

נשמח לסייע לכם בתכנון וארגון הטיול הבא שלכם ביוון, רוצים לדעת יותר אל תהססו לפנות אלינו ולבחון אותנו: צור קשר

elyakmon 

להשלמת התמונה מומלץ לקרוא גם את : מדיניות ותנאי שימוש

כתיבת תגובה