טיולי צפרות

טיול צפרות לצפון יוון
קצב החיים המודרני, המהיר, המלווה במתח כמעט כעניין שגרתי מביא אותנו לא מעט לחלום על מקומות רחוקים, על שקט ושלווה. אנחנו חולמים לברוח מהלחץ היומיומי ובו בזמן גם להתחבר מחדש לטבע, לאחד עם השני ולעצמנו. אנחנו מציעים טיול שכולו הטבע בהתגלמותו, טיול אל השקט, אל האגמים והנהרות, השמים התכולים, לצפות בציפורים אקזוטיות בסביבתם הטבעית, שבו הקולות היחידים שנשמע הם משק כנפיים, קריאות ההזדווגות של עופות נודדים והרוח הנושבת בין העצים. מקומות נפלאים כמעט “כמו גן עדן”. עונה הצפרות השנה נמשכת בין 20 באפריל ל – 10 ליוני .

מועד הטיול המתוכנן : חדש  במאי  2016 (7 ימים 6 לילות )
מס” משתתפים: 2 – 12
גיל מינימלי: 10 שנים, משתתפים מתחת לגיל 18 חייבים להיות בלוויית מבוגר. נדרש ידע בסיסי בשחייה. בריאות תקינה. רמת הקושי = מתחילים.

תוכנית הטיול

היום הראשון – נפגשים עם המדריך בשדה התעופה בסלוניקי ויוצאים לאגם קרקיני. משך הנסיעה כ – 1.5 שעות. לאחר ה צ”ק אין במלון/בית הארחה נפגשים לקוקטיל – או ארוחת ערב , תלוי בשעת ההגעה- עם המדריך. אחרי ארוחת הערב נפגשים עם המדריך אשר יציג את התוכנית המפורטת יספר על האגם האזור והטבע שמסביב.
היום השני –  אגם קרקיני – לאחר ארוחת הבקר נצא אל המזח שבאגם, ונצא לשיט ולתצפית על הצפרים. אנו יכולים לצפות במספרים גדולים יותר של הדלמטי וגדולים לבנים שקנאים, אנפות, קורמורנים, ברבורים, פלמינגו, חסידות וציפורים נדירות רבות אחרות תלוי בעונה. אחה”צ נוכל לצפות ולצלם את בע”ח והטבע הפראי. נחזור אל המלון למסיבת ברבקיו בגן משם נוכל ליהנות מהנוף הפנורמי המרשים. (ביום הזה נהנה מ 3 ארוחות).

DSC_0097-2

אגמי פרספה

היום השלישי –  האגם והעיר קסנטי . בבקר נצא לשיט בקאנו – משם באוטובוס לכפר קומנינה שעל הנהר נוסטוס. שם גם נלון. אחה”צ נבקר בעיר העתיקה קסנטי, נסייר בעיר ונצא לארוחת ערב משותפת הטברנה מקומית ונחשף לטעמי המטבח היווני בניחוח אורינטלי. ( ביום הזה 3 ארוחות
היום הרביעי – נתחיל את היום בשיט בקאנו בנהר נסטוס אחד המקומות שעדיין יד האדם לא פגעה בו וצפיה על עולם הצפרים. המסע נערך בנינוחות ונמשך כ-6 שעות וכולל גם שחייה בנהר . נקיים פיקניק בשטח לארוחת צהריים. ארוחת הערב תיהיה ברביקיו על גדת הנהר.
היום החמישי – נבקר בדלתא של הנהר, ולגונות החוף בהם יותר מ 300 מיני ציפורים. בערבו של היום ואחרי השקיעה נצא לטברנת דגים לארוחת ערב
היום השישי – היום אנחנו נבקר בדלתא של נהר אוורוס, אחד ממקווי המים החשובים ביותר באירופה. מאה אלף ציפור מוצאים מחסה ומזו בכל ימות השנה במגוון של בתי גידול, כולל אגמים, לגונות, חופי חוליי דיונות חול, וביצות. יותר מ 300 מיני ציפור תועדו באזור זה, כולל זנים נדירים כגון הנשר הקיסרי , נשר לבן הזנב ושקנאי דלמטי. אחר הצהריים אנחנו נהנה מארוחת פרידה
היום השביעי – האוטובוס יביא אותנו לסלוניקי אחרי ארוחת הבקר. סלוניקי .
שינויים יתכנו בגלל מזג אוויר.

מחיר : פרטים בקרוב

המחיר כולל:
7 ימים 6 לילות כולל ארוחת בקר (בחדרים, שירותים צמודים, TV מיזוג, אינטרנט).

6 ארוחות צהריים

3 ארוחות פיקניק בשטח

5 ארוחות ערב

הסעות לאתרים וחזרה

מדריך מקצועי דובר אנגלית

מדריך טיולים

שיט באגם בסירות קאנו כולל משיט סירות מקצועי

שימוש במשקפות וטלסקופים ע”פ דרישה

CD עם צילומים מהשיט בקאנו.

המחיר אינו כולל
טיסות ליוון – אנחנו נסייע למשתתפים להזמין טיסות במאורגן.
הוצאות אישיות, משקאות אלכוהוליים, ביטוחים אישיים וכל מה שלא הוצע בתוכנית .

לעוד פרטים והרשמה >> צור קשר

כתיבת תגובה