טיולי בישול וקולינריה ביוון

טיולי בישול, אוכל וקולינריה ביוון – Gastronomic Trips
לגלות את ניחוח האוכל היווני המסורתי …

חדש! טיול קולינארי בהדרכת שף בפלופונס. פרטים בקרוב    או   צור קשר 


טיול ביוון, זה גם אוכל יווני. ואין ספק שתתאהבו באוכל היווני אשר יגרה את בלוטות הטעם יצית את דמיונכם ויגרום לכם לרצות לדעת איך מכינים אותו ואפילו להתנסות בהכנתו. Adventure –greece בשיתוף חברת walkingholydays הפועלת בחצי האי פיליון ושף מקומי, הכינו עבורכם תוכנית טיולים ליוון, בדגש על חווית אוכל ומפגש עם המטבח והאוכל היווני המלא בטעמים, ריחות, צבעים…ומסורת. האוכל הביתי היווני המסורתי בנוי על מרכיבים טבעיים הצומחים בשדות ומרחבי הטבע ביוון. הטיולים שלנו ליוון, אלה עם הדגש על האוכל היווני המיוחד הבא לביטוי במיוחד באירועים וחגים. תנסו להשוות את האוכל המיוחד בחגים שאתם חוגגים למול מה שתלמדו במהלך ההיכרות שלכם עם המטבח המסורתי העממי היווני, עם הטעם המיוחד והבישול האופייני. אנו מציעים טיול מודרך ביוון  בן 7 ימים המשלב סדנה  ייחודית  שתעניק לכם חוויה בלתי נשכחת ושתעצים את ההיכרות עם הארץ היפה הזו. הקישו כאן >> לתכנית המלאה, לפרטים והרשמה . למי שהזמן העומד לרשותו קצר – אנו מציעים טיול וסדנה קולינרית בת 4 ימים.  אנחנו גם מציעים אפשרות לסדנה בישול קצרה לנוסע העצמאי אותה נשמח לארגן ולתאם עבורכם עבורכם >> כל הפרטים כאן.
הצוות המקצועי ביוון, בחצי האי פיליון “בישל” עבורכם המטיילים טיול בישול וקולינריה בטעמים המקומיים, הטיול מוצע לכל אלה שנושא האוכל קרוב לליבם. בטוח שיהיה מרתק או לפחות מעניין ביותר. לבינתיים >> תהיו בקשר. אם אתם קבוצה קטנה של חברים/משפחה ורוצים שילוב מנצח טיול + הכרה והתנסות בקסמי המטבח היווני אל תהססו ופנו אלינו ואנו נכין עבורכם תכנית הכוללת סדנאות בישול במטבח יווני אותנטי עם מדריכים/שפים המכירים את רזי האוכל היווני.

kishu    sufrito    shkshuka.
למועד הטיול הקרוב: הקישו כאן
לקבוצות סגורות ניתן לתאם מועדים ע”פ בחירה וזמינות מדריך.

בשדה התעופה באתונה – או בסלוניקי,  יחכה לכם  המדריך הצמוד אשר ילווה אתכם מרגע זה ועד החזרה הביתה בשדה באתונה או בסלוניקי. יוצאים בדרך המהירה המחברת את אתונה עם סלוניקי, הדרך שתוביל אתכם אל שבוע מרתק ומלהיב הכולל גם ביקור ב”אתרי חובה” מפורסמים של יוון, אבל, ובעיקר יציע לכם שבוע של היכרות עם מטעמי המטבח היווני.  את השבוע מלוות פעילויות מגוונות סדנאות בישול, סיורים וטיולים הכל כמפורט בתכנית הטיול המלאה. עכשיו נשאר לכם רק לבחור:

טיול מאורגן עם סדנה ומדריך ל – 4 ימים >> הטיול לא פעיל זמנית – פרטים  בקרוב הקליקו כאן לכל הפרטים 

טיול מאורגן עם סדנה ומדריך ל – 7 ימים >>הטיול לא פעיל זמנית – פרטים  בקרוב  הקליקו כאן לכל הפרטים

טיול קולינרי לביצוע עצמאי                 >> הטיול לא פעיל זמנית – פרטים  בקרוב  הקליקו כאן  לכל הפרטים

סדנת בישול בת מספר שעות               >> הקליקו כאן לפרטים

לקבוצות גדולות  או קבוצות סגורות אנא צור קשר: הקלק כאן או 054-4998018

תחבורה: במיניוואן 8 +1 (נהג).

המחיר אינו כולל
טיסות – ביטוחים אישיים והוצאות פרטיות – שתייה מכל סוג וכל מה שלא צוין מפורשות בתכנית הטיול.

לעוד פרטים והרשמה

להתראות,

כתיבת תגובה