טיול הנוסע העצמאי ליוון

טיולים לנוסע העצמאי ביוון.
אתר אדבנצר גריס הישראלי adventure – greece israel ממליץ על טיולים מרתקים באזורים הכי יפים ביוון .
תכנון מבחר מסלולים אטרקטיביים לנוסעים עצמאית. רוצים לטייל בדרך שלכם? מתוך מגוון המסלולים המוצעים אתם בוחרים את הטיול הנוח לכם, בעונה המתאימה לכם. אם תרצו להישאר יותר זמן מעבר למוצע במסלול, נוכל גם כאן לעזור. מספר המשתתפים תלוי רק בכם אתם בוחרים עם מי לנסוע ומתי. תוכלו בהמלצתנו להזמין עבורכם את הרכב המתאים ואת הלינות. נציע לכם רשימת מסעדות והמלצות לאוכל המאפיין את האזור בו תמצאו. ביקור באתר יפרוש בפניכם מגוון מסלולי טיולים לביצוע עצמאי עם מספיק פרטים כדי לצאת לדרך. תרצו לשדרג את הטיול ולהפוך אותו למוצלח היותר ,תוכלו לרכוש את ערכת טיול שלנו המכילה את כל הדרוש לקיומו המוצלח של הטיול (מסלול מפורט, מקומות לינה והמון טיפים). לעוד פרטים  או ליצירת קשר>>הקלק כאן  למפגש ייעוץ פרונטלי (בתשלום) בתל אביב >> הקליקו כאן לפרטים.  אתם בוחרים את הטיול המתאים לכם מתוך המסלולים המוצעים, בוחרים את העונה המתאימה לכם, את מספר המשתתפים ועם מי לנסוע.

רוצים לשמוע על אופציה נוספת? הטיול המאורגן הפרטי שלכם – קרא כאן >>  טיולי בוטיק לקבוצות סגורות

השירות כולל:

ייעוץ, עזרה בבחירת המסלול ותכנון הטיול

הזמנה וסידורי הלינות בהתאמה למסלול הנבחר

הזמנת הרכב לנהיגה עצמית (לא חובה)

ארוחות – בוקר

ערכת טיול מיוחדת הכוללת: תיאור המסלול, מפת אזורי הטיול , אטרקציות, אתרים מומלצים וטיפים חשובים נוספים שיעשו לכם את הטיול .

אפשרות לייעוץ ע”י מומחה לתכנון שינויים ולהתאמות מיוחדות (בתוספת תשלום)

מסלולים לבחירה

F1 פיליו + מטיאורה + אתונה 7 ימים 6 לילות

pilio kafe al achof

מפגש עם המיתולוגיה היוונית, ביקור בארץ הקנטאורים. חצי האי פיליו, מפרצים קסומים, כפרים ציוריים ומיטב המטבח היווני. מנזרים תלויים במטיאורה, תופעה מדהימה ובלתי נשכחת אתר מורשת עולמית של אונסק”ו וכל מה שבדרך … ואתונה למי שטרם היה, האקרופוליס, הפלקה, המוסיקה ואוזו לרב.

 

 

 

 

 

F2 זגוריה + מטיאורה+אתונה 7 ימים 6 לילות

zagoria  nof meyatseg

ביקור ביוון ההררית, חבל ארץ של טבע ונופים, נהרות, קניונים ויערות,שמורות טבע, גשרים עתיקים וכפרים אוטנטיים עטורי גגות צפחה אפורים. וברקע הפסגות עטויי השלג של רכס האסטרקה. המנזרים התלויים במטיאורה, תופעה מדהימה ובלתי נשכחת ואתונה למי שטרם היה, האקרופוליס, הפלקה, המוסיקה ואוזו לרב.

 

 

 

 

 

F4 צפון יוון + סלוניקי 7 ימים 6 לילות

salonik amigdal meayamסלוניקי עם המורשת היהודית, חלקידיקי עם הר אתוס המפורסם, קבלה, עמק פרנסטי ושמורות טבע ייחודיות, אגם קירקני – מרכז צפרות עולמי המפלים באדסה אתר משפחת מוקדון בוורגינה ועוד…

 

 

 

 

 

F3 המשולב – זאגוריה + פיליו + מטיאורה 8 ימים 7 לילות

meteora klali

מסלולים נוספים בהתאמה אישית:  פלופונס – צפון מערב יוון – צפון מזרח יוון – בקעת פרנסטי – אגמי פרספה

לפרטים נוספים והזמנת טיול >> הקלק כאן

 

One Comment:

  1. Pingback: מטיילים ביוון – Adventure Greece

כתיבת תגובה