אוכל כשר ביוון

חדשות טובות. מעכשיו אוכל כשר עשיר ומגוון שיחכה לכם במלון במהלך הטיול שלכם. תפריט עשיר בהשגחת רב ובכל רחבי יוון. מעכשיו תוכלו לטייל כמו כולם, ללא דאגות, כל הפרטים להלן. ניתן להזמין אוכל כשר כבר היום. >> צרו קשר לפרטים והזמנות.  אוכל כשר ביוון כן, יש אוכל כשר ביוון. בשנים האחרונות חל מהפך בכל הקשור לאפשרויות להשיג אוכל כשר ביוון. בזמנו היו חייבים שומרי הכשרות להביא עמם מהבית “מוצרי יסוד “כשרים כדי “לשרוד” את הטיול ולא לעבור על אמונתם, אז זהו זה נגמר והמטיילים שומרי הכשרות יכולים לצאת לטיול ביוון ללא צורך למלא את המזוודה בקופסאות שימורים, מציות וחומוס מארץ הקודש, מה שמהווה יתרון בכל הקשור למקום פנוי במזוודה והמשקל המקובל שלה בחברות התעופה.

אספקת אוכל כשר לאורך כל מסלול הטיול שלכם ביוון

אפשר לומר שמעתה, אין צורך לדאוג או לבזבז זמן בחיפוש אחר אוכל כשר במהלך כל הטיול שלכם ביוון ואין זה משנה להיכן ביוון אתם מתכננים לנסוע. זה יכול להיות ביבשת יוון הנפלאה, או באיים היוונים המפורסמים, באתרים הפופולריים ובמקומות ש”לא כל כך”. לכל נקודה ביוון (כמעט)  ניתן להגיע אליכם אוכל כשר וטרי, עד לפתח המלון. והמבחר, תאמינו לי לא יאומן. הפרטים בהמשך. האוכל הכשר ביוון עליו אנחנו ממליצים, הוא בדגש על טעמיו וניחוחו של המטבח הספרדי וטעמיו המופלאים. בהכנת הארוחות משתמשים במרכיבים איכותיים ובעלי ערך תזונתי גבוה המסופקים ישירות ע”י החקלאים המקומיים . כל חומרי הגלם מגיעים עם תעודת כשרות אותנטית.  הכנת האוכל מתבצעת במטבח מאובזר ומצויד המחולק ע”פ אזורי כשרות נפרדים ונעשה באמצעות כלים מותאמים להבטחת השימוש הנכון תוך הקפדה על כשרות מלאה. מה שנשאר לכם זה לעבור בתפריט ולגלות את מגוון האפשרויות העומד לרשותכם. >> ללחוך על טופס ההזמנה (להקפיד למלא את כל הפרטים)  וזהו  הארוחה תמתין לכם במלון, כולל כלים חד פעמיים. בתיאבון !

ארוחות ערב   I   ארוחות בקר   I   תוספות   I   נשנושים ומתוקים    I    יינות    I    מינימרקט  

להזמנת אוכל כשר ישירות אצל הספק >>לחץ כאן  

עוד ניתן להזמין : ארוחות שבת הכוללות חלה טרייה. חמין, ביצים קשות/חמינדוס, יינות ועוגות בעבודת יד.

טיפים בנושא אוכל כשר למי שמסתפק במה ש”זמין על המדף” לבד ממוצרי הבסיס המתאימים שכל שומר כשרות יודע מה כן ומה לא, יש ביוון דגים,  דגים (טריים) כשרים: במידה וחפצה נפשכם לטעום מאכלי דגים, להלן רשימה חלקית של הדגים שניתן למצוא בטברנות הדגים ובסופרמרקטים ושמם ביוונית: צ”יפורה – Tsipoura, סיבאס (לברק) – Lavrakia, סול – Glossa, ברבוניה (Red Mullet) -Barbounia, קוד (בקלה) Bakalyaros, הרינג (herring) – Renga, אנשובי – Andjuia .גברוס –.Gavros

בתי כנסת פעילים ביוון
אתונה –  “בית שלום” רח” מלידוני 5  טלפון (+30) 210 3252 875 – 210 3252 823 :
שימו לב: מסיבות ביטחוניות על כל המבקרים להציג תעודה מזהה או לשלוח מראש
העתק של הדרכון ולציין את תאריכי הביקור לפקס:  (+30) 210 322 0761
עץ חיים”  מלידוני 8  (פתוח בעיקר בחגים)
סלוניקי –   ” יד לזכרון”  רח” ווסילאוס הרקליאו 24  (בבנין הקהילה היהודית)  “מונאסטיר” רח” סיגרו 35 (פעיל במיוחד בחגים)
לריסה – “עץ חיים” רח” קנטוורון 29 פינת קיפרו . טלפון: 965 532  2410 (+30)
חלקידה – “... ” רח” קוצו 35 פתוח לביקורים, טלפון  30+2221060111
קורפו – “….”   רחוב ווליסריו – בעיר העתיקה (פתוח לביקורים: המפתח נמצא אצל רפי סוסיס בחנות מאחורי בית הכנסת) (+30) 26610 47777
כרתים – ” חאניה” רחוב פרודוס קונדילקי – בעיר העתיקה. טלפון:  8628628210  (30)
יאנינה – “….”   יוסטיניאנו 16 בעיר העתיקה  טל. 2651025195
רודוס – ” ….”  סימיו פינת דוסיאדו בעיר העתיקה  2241022364
טריקלה – ” אתנסיו דיאקו 24  טל. 2431025834

imagesB

אוכל כשר בחב”ד: בשתי הערים הגדולות ביוון, באתונה ובסלוניקי ניתן להשיג אוכל כשר.וגם זאת בדרך כלל בימי שישי שבת. כיום פועלת באתונה מסעדה כשרה ובה אוכל מגוון, המסעדה מנוהלת ומופעלת על ידי חב”ד ובסמוך אליה “מינימרקט” למוצרים כשרים ושווה להצטייד כדבעי לפני שיוצאים לטיול ברחבי היבשת או האיים. לאתר חב”ד ביוון לבד מהנציגות של חב”ד באתונה, פועלת נציגות גם בסלוניקי המארחת לסעודות חג ושבת בתאום מראש (+3044203725929).

לאתר >> Booking.com להזמנה עצמאית של מלונות.

יש לכם שאלה, רוצים עוד פרטים >> צרו קשר 

חפשו באתר כתבות נוספות בנושא  : אוכל יווני  I  טיול שורשים  ן מסעדות בוולוס  I  מסעדות בסלוניקי

 

כתיבת תגובה