טיול פרטי מאורגן

אנו מארגנים לכם את הטיול הפרטי שלכם והופכים אותו לחוויה היוונית הפרטית שלכם. אם טיול מאורגן לא מתאים לכם, כל העניין הזה של להתחבר עם אנשים שאינכם מכירים, “לטייל תחת משטר” של מדריך שדורש לו”ז קשיח וקובע היכן תטיילו וכמה זמן תשהו בכל מקום. אבל, אתם רוצים טיול איכותי מסודר ומתוכנן מראש, “להסיר מראשכם דאגה”, לטייל עם אנשים שאתם בוחרים – משפחה, חברים, מכרים וכ”ו – ובמחיר שבדרך כלל לא יעלה יותר ממחיר הטיול המאורגן הסטנדרטי (ולפעמים אף פחות). והמדריך המלווה, הוא איש המקום המכיר כל פינה חבויה ונסתרת, יוביל אתכם לחוויות בלתי נשכחות.

אם זה פחות או יותר מה שאתם מחפשים אז כדאי שתמשיכו לקרוא את ההצעה שלנו. אצלנו, אתם קובעים מתי אתם רוצים לצאת לטיול (תלוי בזמינות מדריך) עם מי אתם רוצים לטייל, לאן ולכמה זמן. ואנחנו נכין עבורכם מסלול חלומי התואם את הציפיות שלכם בדרך להגשמת “החלום היווני”. הטיולים שלנו כוללים כמעט את הכל (קיימת אפשרות לכלול באמת את הכל) כל מה שאתם צריכים זה לארוז מזוודה ומצב רוח ולהפליג לעבר החופים הכחולים של יון, המפרצים הנסתרים, הכפרים התלויים במדרון. מנזרים וגשרים עתיקים מוסיקה ואוכל יווני בלתי נשכח. מה שנשאר עכשיו לעשות זה ליצור אתנו קשר, לקבוע תאריך ולהזמין כרטיסי טיסה, את כל השאר אנחנו נעשה.

pelion (2)

אודיסאה ביוון – משפחת מרינקר מספרת…כאשר החלטנו לתכנן לעצמנו טיול ביוון, בחנו את האפשרויות העומדות לרשותנו. נכנסנו לאינטרנט ותרנו אחרי ההצעות לטיולים מאורגנים ביוון. המבחר היה דל והתמקד בעיקר במסלול ארוך ומתיש שאמור להושיב אותנו במשך שעות ארוכות באוטובוס השועט בכבישים ביחד עם עוד 40 איש לפחות. ניסינו לוודא שהמסלול יכלול בתוכו את המקומות הקלסיים עליהם שמענו וקראנו, אתונה הבירה, חצי האי פיליון, הר האולימפוס, המנזרים התלויים במטאורה הרי הפינדוס וכפרי זגוריה. חפשנו את הטיול המשולב, אבל שיהיה בקצב סביר כדי שנספיק ליהנות. הצעירים שבמשפחה לחצו לחפש משהו אחר יותר דינמי שיתאים גם להם. סנפלינג, שיט קיאקים, רפטינג או הכי טוב איזה טרק שיוביל אל מרומי האולימפוס למפגש “בלתי אמצעי” עם האלים… לפחות אחד. או אולי נעשה את הטיול באופן עצמאי אמרה הבת הבכורה, ראיתי שיש טיול לנוסע העצמאי זה נראה לי מתאים יותר. כל הארגון לבנות מסלול לחפש מלונות על הדרך ולהגיע באמת למקומות הכי הכי זה לא פשוט וצריך להשקיע בזה המון עבודה אמר אחד החברים, ואחר נזכר שבעצם יש אופציה כזו ומתכונת המאפשרת בחירה של מגוון מסלולים , חוסכת את כאב הראש בחיפושים אחר המלון הנכון ומציעה שפע של המלצות מועילות איך להפוך את הטיול למוצלח ביותר. בשלב הזה כבר הרגשנו שאנחנו לקראת הבחירה הנכונה. גלישה באינטרנט חשפה בפנינו את אתר adventure-greece שם מצאנו הצעות לכל משאלות הלב של כולנו, נכון שהתפצלנו בסופו של דבר. הצעירים בחרו – לאחר התלבטות, בין טרק לאגם הדרקון שבהרי הפינדוס לבין טרק טיפוס על האולימפוס – ב 8 ימים מרגשים של טרקים מרתקים, ואנחנו העדפנו ליהנות עד הסוף ולנסוע בטיול המאורגן שמציעה החברה, היינו קבוצה קטנה ואיכותית ותוך מס’ שעות התאהבנו בתאנאסיס המדריך היווני אשר לקח אותנו לשבוע מלהיב שלא ישכח במהרה. אבל זה כבר סיפור לפעם אחרת.

meteora

הצעה חמה לטיול מאורגן פרטי  >> לפרטים   >>  צור קשר   חבלי ארץ מומלצים >> מידע נוסף .
למעדיפים בצוע עצמאי – אם בכל זאת אתם מעוניינים לבצע את הטיול באופן עצמאי, תוכלו לקבוע איתנו פגישת ייעוץ ונסייע להכין עמכם את כל מה שצריך לטיול מוצלח. להזמנת מלונות באופן עצמאי וללא עמלה >> לחץ כאן
עוד טיולים שאנחנו מציעים: טיולים קולינריים (דגש על אוכל וכולל סדנת בישול ) טיולי הליכה וטרקים, סדנאות מחול, טיולי אמנות, לציירים וצלמים טיולי צפרות ועוד ראה: סוגי הטיולים

       images9C2I1BLQ