טיול למזרח יוון

רוצים להצטרף לטיול?

Booking.com

למעוניינים במסלול טיול ביוון אשר יביא אתכם  לאי אוויה המרתק, לחצי האי פיליון "פתחו של גן העדן האבוד", למפגש עם האלים בהר האולימפוס, ל"עיר המים"  אדסה – Edesa  יובלי המים הזורמים ממש בתוך אדסה, מאפשרים התפתחות של צמחיה ירוקה המשתלבת נהדר במי המפלים הגולשים ברעש מהעיר מטה ולמעיינות המרפא של פוזאר ואתר הסקי של הרי “קאימק צלאן”. לרובע היהודי ובית הכנסת של קהילת ווריה, ולערבים הקסומים של סלוניקי. אנחנו הכתובת.

אנו ממליצים 

על טיול בוטיק מודרך הכולל (כמעט) הכל, מדריך / מלווה למשך כל הטיול (מרגע הנחיתה ועד הטיסה הביתה), רכב והוצאותיו (כולל אגרות בכבישים מהירים), מלונות ברמה טובה, ארוחות בוקר במלון וארוחות ערב בטברנה מקומית. 

 

מסלול הטיול

יום 1 - אתונה – אוויה – פיליון

לאחר הנחיתה נפגשים עם המדריך אשר ימתין לכם בשדה. תיסעו לבקר באתר המיוחד ובמוזאון של משפחת מוקדון. משם תמשיכו צפונה דרך ווריה למפל המרשים של אדסה. לעיר היפה קסטוריה שעל האגם תגיעו לקראת סופו של היום. ארוחת ערב מצוינת טברנה אותנטית תהיה סיום הולם.

יום 2 - חצי האי פיליון

לאחר ארוחת בקר יוונית, תצאו צפונה למפגש הגבולות יוון-אלבניה- FYROM (מקדוניה). אזור אגמי פרספה, האי הקטן אכילאס, שיט למערות נזירים עם ציורי קיר. הכפר פסראדס ומאכלי הדגים. ומגוון ענק של שעועית באזור המהווה מרכז גידול. בערב יוצאים יחדיו לגלות את מטעמי המטבח בטברנה מקומית.

יום 3 - להר האולימפוס

היום נוסעים מזרחה. נפרדים מקסטוריה ונוסעים לאגם קרקיני. מבקרים בעיירות טיפוסיות, עוצרים לשיחה עם המקומיים , בהמשך מתקרבים לאזור שמורת האגם. בדרך פוגשים עדרי בופאלו… להקות ציפרים מקרקרות במימי האגם. הדייגים חוזרים מהדייג, ועדת שקנאים ופליקנים וורדרדים יברכו אתכם לשלום.

יום 4 - ווריה - סלוניקי

בהמשך הדרך מזרחה תפגשו ערים בהם מתגוררים עדיין מוסלמים מהתקופה העותמאנית, ארכיטקטורה אוריינטלית. מאכלים אותנטיים ומסורת. נהר הנסטוס זורם באפיק רחב ומסתיים בים בדלתה רחבה ומעניינת.

יום 5 - אדסה - פוזאר - קרקיני

הפלגה קצרה תביא אתכם אל האי הקסום תאסוס. הכפרים המרהיבים, החופים החוליים ןהים הכחול חדגישו לכם שאתם ביוון.

יום 6 - סלוניקי

ביקור בקוואלה , עיר מבצר, נמל, סימנים מהתקופה העותומאנית ומבני ענק ששימשו בעבר את תעשיית הטבק המפורסמת של העיר. את הלילה תעשו בעיר הגדולה סלוניקי ותחושו בדופק חיי הלילה המקומיים.

יום 7 - סלוניקי וטיסה הביתה

הערות רישום

המדריך יסיע אתכם לשדה לקראת החזרה הביתה.

המסלול מתאים גם לנוסע העצמאי >> לכל הפרטים  או צור קשר

  • לא כולל טיסות.
  • מקסימום משתתפים: 8 (רכב מיניוואן 8+1).
  • מתאים מאד גם לקבוצות סגורות – משפחה, חברים וכד’.
  • בימי חג לאומיים של יוון המחיר הוא בתוספת 30%.
  • אישור יציאה לטיול מותנה במקדמה של 20%, והיתרה חודש לפני תחילת הטיול.

טיולים דומים