טיול למערב יוון

רוצים להצטרף לטיול?

Booking.com

כאן נמצא האזור ההררי המרתק שביוון. ההרים עטורים יערות בהם משתלבים הדרכים הפתלתלות שמעצימות את החוויה. אגם פלסטירה השוכן באזור המכונה "שוויצריה הקטנה" תטיילו במקום שם החל המאבק של יוון לעצמאות ב1821. תחשפו להתיישבות הנזירית באחד המקומות היותר מרשימים שיש. הטיול יסתיים באתונה המציעה מגוון צבעוני של חוויות.

אנו ממליצים 

טיול בוטיק מודרך הכולל (כמעט) הכל, מדריך / מלווה למשך כל הטיול (מרגע הנחיתה ועד הטיסה הביתה), רכב והוצאותיו (כולל אגרות בכבישים מהירים), מלונות ברמה טובה, ארוחות בוקר במלון וארוחות ערב בטברנה מקומית. 

מסלול הטיול

יום 1 - אתונה – קלבריטה

יוצאים מאתונה מערבה צופים על תעלת קורינטוס, מבקרים בעיירה קורינטיה ומטפסים במעלה ההר לעיירה קלבריטה.

יום 2 - נפפקטוס

יורדים ברכבת ההרים הנוסעת בתוך קניון ווראיקוס חוצים מנהרות וגשרים, לאורך הדרך פלגי מים … עד לעיירה – ממשיכים לאורך החוף מערבה חוצים את המפרץ בגשר המיתרים – הארוך באירופה – בואך נפפקטוס לסיור במצודה ובקוו החוף ממנו נשקף למרחוק הגשר.

יום 3 - ארטה – פרבזה

את הדרך צפונה תעשו לאורך החוף המערבי של היבשת, הנופים שובים את העין וגשר ארטה המפורסם ייחרט בזיכרון. פרבזה מפורסמת במסעדות הדגים שלה ובילוי של ערב בטיילת יהווה סיום נאות ליום הזה.

יום 4 - צומרקה

ביום הזה ממשיכים בנסיעה צפונה לא רחוק מארטה ניכנסים לאזור מרתק של טבע הכולל נהרות ומפלים, מנזרים חבויים בין הסלעים, דרכי נוף ציוריות וכפרים ששומרים עדיין על האותנטיות.

יום 5 - מנזרי מטאורה

אחד המראות הבלתי נשכחים של הטיול, מנזרי מטאורה הבנויים בראשי מצוקי הקונגלומרט האפורים, כאן תתוודאו לראשית ההתיישבות הנזירית במקום ותשלימו את התמונה בביקור בלתי אמצעי באחד המנזרים. 

יום 6 - פלסטירה – אתונה

במרחק לא רב ממטאורה נמצא אגם פלסטירה המרתק במראות והנופים הנז שקפים ממנו, סביבו מספר קטן של כפרים שהזמן בהם כאילו עמד מלכת. מכאן יוצאים לדרך הארוכה לאתונה. הצצה למה שקורה בעיר בת כ – 5 מיליון תושבים. חיי הלילה והטברנות.

יום 7 - אתונה – שדה התעופה

את השעות הנותרות תבלו בכפוף למועד הטיסה בטיול הליכה באתרים מרכזיים בעיר או תנצלו את זמן חופשי לקניות וכדו’. המדריך יסיע אתכם לשדה לקראת החזרה הביתה.

הערות רישום

  • לא כולל טיסות.
  • מקסימום משתתפים: 8 (רכב מיניוואן 8+1).
  • מתאים מאד לקבוצות סגורות – משפחה, חברים וכד’.
  • בימי חג לאומיים של יוון המחיר הוא בתוספת 30%.
  • אישור יציאה לטיול מותנה במקדמה של 20%, והיתרה חודש לפני תחילת הטיול.

חבילות דומות