טיול למרכז יוון

רוצים להצטרף לטיול?

Booking.com

יום 1 - אתונה – גלקסידי

מרכז יוון – סטריאה אלדה – הוא חבל ארץ מרתק, הררי בעיקרו, יש בו אגמים, נהרות, מנזרים וכפרים קטנים בהם תוכלו למצוא את המקומיים חיים חיים פשוטים, אותנטיים ומעוררי קנאה. וגם לא נפקד האוכל היווני המשובח אותו תפגשו במהלך הטיול כאשר גולת הכותרת, נמצאת במאפה המפורסם גלקטובוריקו הבלתי נשכח. הטיול המומלץ הוא לשבעה ימים אשר בהם תצברו חוויות מרהיבות מחבל הארץ הזה. 

אנחנו מוציאים טיולים למרכז יוון מספר פעמים בשנה.  הטיולים שלנו הם "טיולי בוטיק מודרכים" הכוללים (כמעט) הכל, מדריך / מלווה למשך כל הטיול (מרגע הנחיתה ועד הטיסה הביתה), רכב והוצאותיו (כולל אגרות בכבישים מהירים), מלונות ברמה טובה, ארוחות בוקר במלון וארוחות ערב בטברנה מקומית. 

מסלול הטיול

לאחר הנחיתה באתונה נצא ברכנו צפון מערב לאתונה- נחלוף בעיירה היפיפייה ארחובה ונמשיך לפגישה בלתי אמצעית עם האורקל של דלפי. נגלוש למפרץ ונעצור לתצפיות מרהיבות. נמשיך בנסיעה מערבה עד לעיירה הציורית והצבעונית גלקסידי – או נפפקטוס תלוי בלו”ז – נתמקם במלון ונצא במשותף לטברנה מקומית להיכרות ראשונה עם המטבח היווני.

יום 2 - גלקסידי -הכפר תרמו

נעלה בהר צפונה , נפגוש בנהר אבינוס – Evinos ונסיים את היום על חוף אגם טריחונידה – Trichonida נלון בכפר תרמו – Thermo הצופה על האגם.

יום 3 -נהר אבינוס - הכפר קריקלו

היום השלישי – ניסע בעקבות זרימת הנהר אבינוס עד לאגם בשם זה נעלה לתצפיות נהדרות ברכסי ההר ונסיים את היום בכפר קריקלו – Krikelo.

יום 4 -מנזר פרוסוס - מגלו חוריו

ניסע לכיוון מנזר פרוסוס המפורסם – נעצור לתצפית מרהיבה לקראת ההגעה לביקור במנזר. משם נמהר לכפר מגלו חוריו – Megalo Horio לטעות את המעדן המפורסם “גלקטובוריקו”. את הלילה הזה נעבור בכפר יחד עם המקומיים.

יום 5 - מגלו חוריו - רובייס

היום נצא בדרכנו מזרחה – נחלוף ליד העיר הגדולה “לאמיה – Lamia נגיע לחוף “גליפה” Glyfa נעלה על מעבורת לעיירה איוקמפוס – Agiokampos באי אוויה. נמשיך בנסיעה עד לכפר רובייס Rovies שעל החוף.

יום 6 - נופי מים וטבע מרהיב באי אוויה

נסייר באזור היפה, נגלה מפלי מים נסתרים. כנסיה מפורסמת ומקודשת ליוונית, מעיינות חמים ומראות טבע. נשאר ללינה באותו הכפר.

יום 7 - אתונה וטיסה הביתה

לאחר ארוחת הבקר נצא לדרכנו לאתונה. נעבור בעיר המרכזית של האי חלקידה, נכנס לביקור – תלוי בשעת הטיסה – נחצה את הגשר ונסיים את היום עמוסי חוויות בשדה התעופה.

הערות רישום

  • המחיר לא כולל טיסות.
  • מתאים מאד לקבוצות סגורות – משפחה, חברים וכד’.
  • אישור יציאה לטיול מותנה בתשלום מקדמה של 20%, והיתרה עד חודש לפני תחילת הטיול.

מתאים גם לביצוע עצמאי  >> לפרטים ורכישת ערכה

טיולים דומים